کمپانی Alsident System A/S

در سال ۱۹۷۶ میلادی در دانمارک تاسیس شده و در حال حاضر از تولید کنندگان مطرح در زمینه تجهیزات تهویه و مکنده بخارات آلوده، گازهای خورنده و سمی و نیز گرد و غبار حاصل از فعالیت های آزمایشگاهی، صنعتی، بیمارستانی، کلینیک های دندانپزشکی، بهداشتی و داروسازی می باشد.

از ویژگی های ممتاز این کمپانی می توان به تولیدات با کیفیت و نیز تنوع بالا اشاره نمود. در حال حاضر شرکت مهندسی پترونیک صنعت نمایندگی این کمپانی اروپایی را در ایران عهده دار است و به منظور ارتقاء سطح کیفی و نیز ایمنی در پروژه های داخلی (تجهیز سالن و سایت های آزمایشگاهی) و نیز تکمیل سبد کالایی خود مبادرت به همکاری و فعالیت با این شرکت نموده است. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات کاملتر در خصوص این شرکت و نیز محصولات آن می توانید به وب سایت رسمی این کمپانی به آدرس ذیل مراجعه فرموده و یا جهت خرید این محصولات با دفتر مرکزی پترونیک در تهران تماس حاصل فرمائید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این کمپانی وب سایت ذیل در دسترس می باشد.

www.alsident.com
Alsident System A/S
عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

برای مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه ها عضو خبرنامه سایت شوید

  • پترونیک
آدرس

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سی و هفتم، پلاک 36، ساختمان سینا، واحد 4 ،کدپستی: ۱۹۹۸۸۱۳۳۸۵

شماره‌های تماس

شماره‌های تماس:

021-88681088 و 88681872-021

ایمیل
ایمیل: info@petronic.ir

درباره پترونیک

شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) با هدف ایجاد توانایی در تجهیز کامل آزمایشگاه ها و سایت های آزمایشگاهی مبتنی بر اصول فنی و ایمنی بگونه ای که موجبات عملکرد صحیح آزمایشگاه ها را فراهم آورده و به تبع آن دقت در خروجی های آنها را تضمین نماید تاسیس گردید.

بیشتر بخوانید

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی پترونیک صنعت می باشد. | حریم خصوصی

|