شرکت Spectron (اسپکترون) آلمان

یکی از شرکت های زیر مجموعه کمپانی Messer Group (مسر گروپ) آلمان می باشد. اسپکترون یکی از معتبرترین و موفق ترین تولید کنندگان تجهیزات کنترل گاز در سطح اروپا و جهان بوده و محصولات آن در اکثر کشورهای جهان به فروش می رسد. دفتر مرکزی و کارخانه این کمپانی در شهر فرانکفورت آلمان است.

یکی از ویژگی های این شرکت تنوع در محصولات و تجهیزات کنترل گاز بوده و به جرات می توان گفت سبد کامل کالا و تجهیزات آن امکان پاسخگویی به تمامی نیازهای کنترل جریان و فشار گازهای خالص، فوق خالص، ابزار دقیق، آزمایشگاهی و صنعتی را فراهم آورده است. همچنین محصولات این کمپانی تماما در کشور آلمان و تحت نظارت کامل مهندسین و متخصصین آلمانی و مطابق با استانداردهای سختگیرانه آلمان / اروپا تولید و روانه بازارهای جهانی می شود.

اسپکترون

در حال حاضر شرکت مهندسی پترونیک صنعت نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت اسپکترون آلمان (Spectron Gas Control Systems GmbH) را در ایران بعهده دارد و آمادگی خود را جهت پاسخگویی به سوالات فنی و بازرگانی خریداران محترم اعلام می دارد.

جهت آشنایی بیشتر با این کمپانی و محصولات آن می توانید به وب سایت رسمی آن به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه فرمائید:

www.spectron.de
عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

برای مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه ها عضو خبرنامه سایت شوید

  • پترونیک
آدرس

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سی و هفتم، پلاک 36، ساختمان سینا، واحد 4 ،کدپستی: ۱۹۹۸۸۱۳۳۸۵

شماره‌های تماس

شماره‌های تماس:

021-88681088 و 88681872-021

ایمیل
ایمیل: info@petronic.ir

درباره پترونیک

شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) با هدف ایجاد توانایی در تجهیز کامل آزمایشگاه ها و سایت های آزمایشگاهی مبتنی بر اصول فنی و ایمنی بگونه ای که موجبات عملکرد صحیح آزمایشگاه ها را فراهم آورده و به تبع آن دقت در خروجی های آنها را تضمین نماید تاسیس گردید.

بیشتر بخوانید

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی پترونیک صنعت می باشد. | حریم خصوصی

|