درباره ما

اهمیت کیفیت محصولات و ارائه خدمات توسط واحد‌های صنعتی، آموزشی، تحقیقاتی و درمانی بر هیچ یک از موسسین، مدیران و متخصصان این واحدها پوشیده نیست. در این میان بدون شک آزمایشگاه‌ها نقشی کلیدی و حیاتی در کنترل کیفیت محصولات، خدمات و نیز نحوه آموزش نیروی‌های انسانی متخصص ایفاء می نمایند. شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) با توجه به این موضوع و نگاهی نو به این عرصه و با هدف تجهیز کامل و ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای راه‌اندازی آزمایشگاه‌های صنعتی، بیمارستانی، آموزشی و تحقیقاتی مبتنی بر اصول فنی و مهندسی بگونه‌ای که موجبات عملکرد ایمن و صحیح این آزمایشگاه‌ها را فراهم آورده و به تبع آن صحت و دقت در خروجی‌های آنها را تضمین نماید، تاسیس گردید.
این شرکت در مرداد ماه سال ۱۳۸۴ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی تهران به ثبت رسیده و فعالیت خود را رسما آغاز نمود. در ادامه با توجه به سوابق اجرایی و مدیریتی موسسین، فعالیت‌های شرکت از مشاوره فنی و طراحی آزمایشگاه آغاز و به مرور با شروع فرآیند تولید و به تبع آن افزایش توان و ظرفیت‌های فنی و اجرایی از یک سو و و از سوی دیگر ایجاد احساس نیاز به تامین تجهیزات با کیفیت، ارتقاء سطح کیفی خدمات و نیز بهره گیری از دانش فنی روز، ایجاد ارتباط و همکاری با تولیدکنندگان معتبر خارجی مرتبط با حوزه های فعالیت در دستور کار شرکت قرار گرفت. بازار هدف این شرکت کلیه آزمایشگاه‌های صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، داروسازی، مواد غذایی، مس و فولاد و همچنین آزمایشگاه‌های مراکز درمانی، بیمارستانها و دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی است. هم اکنون این شرکت یکی از شرکت‌های پویا و پیشرو ایران در زمینه تولید و تامین تجهیزات زیربنایی آزمایشگاه‌ها و نیز مجری تجهیز و راه‌اندازی سایت‌های آزمایشگاهی محسوب می گردد.

درباره ما

اهداف پترونیک در تجهیز کامل آزمایشگاه ها به امور تخصصی گسترده و آیتم های متعدد فنی وابسته است که به اختصار به موارد ذیل تقسیم بندی می گردند:

درباره ما

- مشاوره
- طراحی و مهندسی
- مشاوره در خصوص سیستم های تهویه (HVAC) آزمایشگاه و ارتباط آن با هودهای شیمیایی مکنده بخارات شیمیایی
- ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات ثابت آزمایشگاه / فرنیچر آزمایشگاهی مشتمل بر سکوبندی و میزبندی تخصصی آزمایشگاهی و هودهای آزمایشگاهی
- تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات کنترل و پایش آلودگی
- تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات حفظ ایمنی
- تامین، نصب و راه اندازی تاسیسات تخصصی مانند یوتیلیتی و سیستم های کنترل فشار و جریان، انتقال و توزیع و گازهای خالص و فوق خالص
- تامین تجهیزات، لوازم و دستگاه های عمومی و تخصصی آزمایشگاهی

بدیهی است دستیابی به اهداف فوق در تجهیز کامل آزمایشگاه ها کار ساده و آسانی نبوده که البته نیازمند صرف زمان، هزینه، ایجاد توان اجرایی قوی، تربیت نیروهای انسانی متعهد و متخصص، ماشین آلات پیشرفته، تسلط کامل به مسائل فنی تخصصی و تحصیل و گردآوری علوم روز در این زمینه است.

علیرغم سختی راه و وجود مشکلات فراوان در این مسیر این شرکت تحقق این آرمان را امری غیر ممکن ندانسته و همواره در صدد است با ایجاد همکاری، تعامل و بهره گیری از توان علمی و اجرایی دانش آموختگان و متخصصین امور آزمایشگاهی و نیز پتانسیل های بی نظیر موجود در کشور مرحله به مرحله به این مهم دست یابد. در حال حاضر این شرکت با استفاده از تولیدات داخلی خود و نیز تامین مستقیم و بدون واسطه تجهیزات مکمل از همکاران و تولیدکنندگان معتبر خارجی، آمادگی خود را جهت تجهیز سایت‌های آزمایشگاهی با کاربری های صنعتی، آموزشی، تحقیقاتی و درمانی اعلام می دارد.

پترونیک حاصل سال ها تجربه و تلاش بی وقفه است ولی با این وجود همواره خود را در میانه راه می بیند و امیدوار است انشاءالله باعنایات پروردگار متعال و نیز نیروی محرکه “عشق به ایرانی آباد” گام های موثری در این زمینه برداشته، سهم و نقشی ولو اندک در پیشرفت و شکوفایی علمی این مرز و بوم ایفا نماید.

خدایا چنان کن سرانجام کار | تو خشنود باشی و ما رستگار

کاتالوگ معرفی محصولات و خدمات پترونیک صنعت (حجم فایل: ۲MB)کاتالوگ معرفی محصولات و خدمات پترونیک صنعت (حجم فایل: ۲MB)
درباره ما
عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

برای مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه ها عضو خبرنامه سایت شوید

  • پترونیک
آدرس

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سی و هفتم، پلاک 36، ساختمان سینا، واحد 4 ،کدپستی: ۱۹۹۸۸۱۳۳۸۵

شماره‌های تماس

شماره‌های تماس:

021-88681088 و 88681872-021

ایمیل
ایمیل: info@petronic.ir

درباره پترونیک

شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) با هدف ایجاد توانایی در تجهیز کامل آزمایشگاه ها و سایت های آزمایشگاهی مبتنی بر اصول فنی و ایمنی بگونه ای که موجبات عملکرد صحیح آزمایشگاه ها را فراهم آورده و به تبع آن دقت در خروجی های آنها را تضمین نماید تاسیس گردید.

بیشتر بخوانید

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی پترونیک صنعت می باشد. | حریم خصوصی

|