Central gas supply, control and distribution system

سیستم مرکزی تامین، کنترل و انتقال گاز

سیستم مرکزی کنترل، انتقال و توزیع گاز معمولا در حوزه های آزمایشگاهی، صنعتی و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم یکی از نیازهای اساسی کنترل گازهای خالص آزمایشگاهی، گازهای مورد استفاده در صنعت و نیز گازهای طبی می باشد. نصب و راه اندازی این سیستم فواید و مزایای بسیاری دارد. یکی از حوزه های تخصصی فعالیت پترونیک تامین تجهیزات و اجرای سیستم های مرکزی کنترل گاز می باشد. این سیستم ها شامل کنترل جریان (فلو)، فشار و حفظ درجه خلوص گازهای آزمایشگاهی و صنعتی در طی فرآیندهای انتقال و توزیع گازهای مذکور می باشد. محصولات اصلی این بخش از حوزه‌های فعالیت پترونیک، از تولیدات شرکت هایی چون اسپکترون (Spectron) آلمان، پروسنس (Prosense)، آسکاس (asecos) آلمان است که واردات آنها توسط واحد بازرگانی خارجی این شرکت انجام می گردد. لازم به توضیح است شرکت مهندسی پترونیک صنعت نمایندگی رسمی فروش محصولات این کمپانی های خارجی را در ایران عهده‌دار است. جهت ثبت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با واحد فروش پترونیک تماس حاصل فرمائید. > لینک مشاهده محصولات
 معرفی برند تجاری GASCOM: 
گاز کام – GASCOM” نام برند تجاری دپارتمان گاز و تجهیزات کنترل گاز شرکت مهندسی پترونیک صنعت است که وظیفه اصلی آن تامین تجهیزات و اجرای سیستم های مرکزی کنترل و توزیع گاز (Central Gas Supply Systems) بویژه گازهای خالص و در آزمایشگاه ها می باشد. لازم به ذکر است، تامین تجهیزات اصلی این سیستم ها مشتمل بر انواع رگلاتور، پانل رگولاتور ، رگلاتورهای نقطه مصرف (تجهیزات کنترل فشار گاز)، کابینت های ایمنی ضد آتش نگهداری کپسول و سیلندرهای گاز (Cylinder safety storage cabinets)، دستگاه های مانیتورینگ و آشکارسازی گاز (Gas detection systems) از بهترین برندهای حال حاضر اروپا (بویژه آلمان) توسط این شرکت صورت می گیرد. همچنین تامین گازهای خالص و تخصصی (High purity & specialty gases) مربوط به این دسته از پروژه ها نیز در دستور کار شرکت می باشد.
GASCOM یک برند تجاری ثبت شده است و مالکیت رسمی و نیز کلیه حقوق آن متعلق به شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) می باشد.

جهت بازدید از وب سایت GASCOM به آدرس اینترنتی www.gascom.ir مراجعه فرمائید.

اطلاعات فنی سکوبندی آزمایشگاه
عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

برای مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه ها عضو خبرنامه سایت شوید

  • پترونیک
آدرس

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سی و هفتم، پلاک 36، ساختمان سینا، واحد 4 ،کدپستی: ۱۹۹۸۸۱۳۳۸۵

شماره‌های تماس

شماره‌های تماس:

021-88681088 و 88681872-021

ایمیل
ایمیل: info@petronic.ir

درباره پترونیک

شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) با هدف ایجاد توانایی در تجهیز کامل آزمایشگاه ها و سایت های آزمایشگاهی مبتنی بر اصول فنی و ایمنی بگونه ای که موجبات عملکرد صحیح آزمایشگاه ها را فراهم آورده و به تبع آن دقت در خروجی های آنها را تضمین نماید تاسیس گردید.

بیشتر بخوانید

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی پترونیک صنعت می باشد. | حریم خصوصی

|