شرکت مهندسی پترونیک صنعت
شرکت مهندسی پترونیک صنعت راهکارهای برتر آزمایشگاهی

پترونیک ۱۰ ساله شد!

پس از گذشت ۱۰ سال از زمان تاسیس شرکت و تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات صادقانه به مشتریان گرامی و همچنین اجرای پروژه های متعدد و موفقیت آمیز در سطح کشور، هم اکنون شرکت مهندسی پترونیک صنعت با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص بهره مندی از نیروهای متخصص و دلسوز، امیدوار است برای تداوم و اعتلای قابلیت های خود، در عرصه های داخلی و بین المللی همچنان حضوری فعال داشته و با تکیه بر آن نقشی ارزشمند در ارتقاء سطح کیفی آزمایشگاه های کشور عزیزمان ایفاء نماید. انتقال دانش فنی از خارج، اتکاء به ظرفیت های بی نظیر علمی کشور به منظور رقابت با محصولات مشابه خارجی و به تبع آن ایجاد اشتغال و فرصت های شغلی برای جوانان این مرز و بوم نیز از مهمترین اهداف و آرمان های پترونیک به شمار می آید.

طبعاً دستیابی به این اهداف مستلزم صداقت کاری، فراهم نمودن ساز و کارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت های فنی، تطابق محصولات و خدمات با استانداردهای جهانی و استفاده بهینه از فناورهای پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت مناسب و دلسوزانه است که در سایه عنایات و الطاف خداوند باریتعالی دست یافتنی است.

در پایان فرصت را مغتنم شمرده، ۲۶ مرداد ماه، فرا رسیدن دهمین سالروز تاسیس شرکت مهندسی پترونیک صنعت را به تمامی همکاران محترم تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیقات روزافزون را برایشان از خداوند منان خواستارم.

با احترام

مدیر عامل

پترونیک ۱۰ ساله شد!

بالا
شرکت مهندسی پترونیک صنعت

youtube linkedin